432
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
(067) 672 88 11
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Модульні картини

    Модульні картини стають все більш популярними при створенні сучасних інтер'єрів. Модульні картини - це картини, які складаються з декількох частин (або модулів). Кількість сегментів в картині обмежено лише побажаннями замовника: картина може складатися з двох, трьох, чотирьох і більше частин. Картину з двох модулів називають диптих, з трьох - триптих, п'яти - пенаптіх , від п'яти модулів - полінаптіх.  Декорування інтер'єрів модульними картинами принесе в будь-яке приміщення особливий, сучасний стиль.

   Частини в модульній картині можуть бути різного розміру, а напрями поділяють ліній бувають вертикальним або горизонтальним . Тому розрізняють модульні картини з горизонтальним , вертикальним або змішаним сегментированием .     Оригінальним рішенням при створенні такої картини може стати розміщення модулів щодо один одного: частини модульної картини можуть розташовуватися як паралельно, так і зі зміщенням вправо / вліво, або вгору / вниз.

Ідея картин з частин полягає у розчленуванні єдиного зображення на декілька, врезультаті чого зображення переходить з одного полотна на інший. У силу цього окремі частини картини не укладають в багет або рами. Швидкий і недорогий спосіб створення модульної картини - це друк на полотні. Друк картин на полотні відрізняється глибокою передачею кольорів , незвичайною текстурою полотна і наявністю дерев'яного підрамника.

Технологія створення модульної картини на полотні така: по вашому зображенню ( фотографії або картині ) наші дизайнери виготовляють макет , враховуючи кількість модулів , вид сегментації, напрямок зсувів. Потім кожен модуль картини друкується на окремому бавовняному полотні і натягується на підрамник.

Термін виготовлення модульної картини на полотні залежить від розмірів і кількості модулів.

Але в середньому на обробку і виготовлення модульної картини йде близько 3 -х днів. Ціна модульної картини на замовлення залежить від розміру та кількості частин , від виду сегментування і наявності або відсутності зсуву. Тому загальна вартість замовлення обговорюється при затвердженні макета майбутньої модульної картини .

Замовити модульну картину можна нанашому сайті, за телефоном або електронною поштою.