1382
задоволених клієнтів
друк за 24год.
+ безкоштовна доставка
(097) 703 00 33
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Про нас

Ми любимо кожну роботу, яку створюємо, і ставимося до неї як до справжнього витвору мистецтва. Не важливо, чи Ви замовляєте модульну картину, панорамний вид або невелике фото на полотні, Ви завжди можете розраховувати на високу якість виготовлення та професійний підхід наших спеціалістів.

      Як ми цього досягли? Після вивчення ринку по друку на полотні ми зрозуміли, що якщо хочеш, щоб було зроблено добре – зроби це сам, тому ми відкрили своє виробництво. А це значить, що ми самі контролюємо весь процес і використовуємо тільки кращі матеріали і нове обладнання.

Всі підрамники виготовляються на замовлення з перевірених порід дерева. В якості основи ми вибрали полотно, адже ніякий папір не буде виглядати так стильно, як натуральне бавовняне полотно, яке привозиться нашими постачальниками з Європи. І звичайно, ж фарби.

      Для друку застосовуються чорнила, які не тільки безпечні для здоров’я, але і не тьмяніють з часом. Поєднання всіх цих факторів дозволяє нам створювати кращу продукцію по друку на полотні, яка прослужить Вам не один десяток років.

Ми хочемо, щоб ви отримали якісне полотно, адже тільки так воно принесе радість, а Ваш гарний настрій – це наша мета.

В процесі створення картини до Вас прикріплюється персональний менеджер, який працює з вашим замовленням від початку до кінця. Ви можете розраховувати не тільки на професійну пораду у виборі продукції з каталогів, а й на допомогу при створенні полотна на замовлення за своїм зображенням.

    Наші дизайнери допоможуть вам визначитися з розміром, а макет майбутньої картини буде узгоджений з Вами неодноразово. І тільки коли Вас повністю влаштує замовлення, ми відправляємо його на виробництво.

Розуміючи темп сучасного життя, і непередбачені ситуації, готове полотно Ви отримаєте на третій день з дня оформлення замовлення. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас способом, а якщо Вам не вдається отримати покупку самостійно, ми відправимо до Вас кур’єра.

З сервісом  http://mykartina.com.ua у Вас не виникне проблем з вибором хорошого подарунку чи з створенням незабутнього інтер’єру!