1383
задоволених клієнтів
друк за 24год.
+ безкоштовна доставка
(097) 703 00 33
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Артикул: Айві Джеральд "The Entertainer" ("Аніматор")

Вартість Вашого замовлення
грн
Купити

Джеральд є уродженцем Флориди. У ранньому віці він демонстрував виняткові артистичні здібності. Протягом початкової школи та середньої школи його вчителі та однокласники спиралися на нього, щоб створювати дошки оголошень, банери та логотипи. Їхнє схвалення та вдячність його художній спритності спонукали його витрачати сотні годин на практику різних форм мистецтва та техніки.

Пізніше, після випробувань багатьох різних засобів та форм мистецтва, Джеральд вирішив навчатися в Атлантському коледжі мистецтва та дизайну в Атланті, штат Джорджія. Оскільки він провів роки вдосконалення кількох художніх стратегій. Його стиль - його власний, неймовірно барвистий і унікальний. Айві вже більше 15 років продає свою роботу і широко збирається по всьому світу!

Айві - художник, який ніколи не задоволений своєю творчістю. Він продовжує перевершувати свою майстерність як майстер своєї справи і включає в себе різноманітні рівні текстури, інтенсивний колір, а також змішані засоби до його полотна. Він є ілюстратором, живописцем, скульптором, дизайнером та художником на відміну від тих, кого ти бачив. Не рідко знайти свою роботу на інших носіях, крім полотна, таких як: одяг, дерево, метал, папір або навіть меблі!

Його робота зібрана багатьма і відбита його інтенсивністю форми, кольору та текстури. Він був приватним замовником робити установки в багатьох приватних резиденціях та фресках, починаючи з дивовижних 8 "високий і далі.

Його роботи унікальні, освіжаючі та невтомно творчі!